DOPORUČENÉ tituly: CD "25 (2015) / Adele"
Hlavní strana > Soutež o knihu!
SOUTĚŽ JIŽ ZNÁ SVÉ VÍTĚZE!
BRZY JE ZDE ZVEŘEJNÍME!
Ceny zašleme poštou. Výhercům blahopřejeme!

Soutěž o 3 podepsané knihy Ladislava Špačka aneb Etikety není nikdy dost!

Nová velká kniha etikety
Kniha je univerzálním průvodcem různými společenskými událostmi. Seznamuje čtenáře se všemi formami společenského styku, se správným řešením společenských situací, s pravidly jednání jak doma, tak v cizině. Množstvím informací a rad překonává všechny dosud vydané příručky společenského chování.

Komiksová etiketa
Kniha představuje všechny situace, do kterých se může moderní člověk dostat, a nabízí mu pravidla, která mu pomohou všechny nástrahy společenského života zvládnout. Mr.E(tiketa) vás provede světem společenského chování, naučí vás řešit společenské rébusy, pomůže vám orientovat se v běžném životě i ve výjimečných situacích.

Dědečku vyprávěj
Knížka Dědečku, vyprávěj je určena dětem od tří let, vypráví o světě etikety pohledem malého děvčátka a jejího trpělivého a laskavého dědečka. Děti se naučí základům chování ve společenských situacích, které jsou přiměřené jejich věku a zkušenostem. Dozvědí se, jak se máme chovat v rodině, na ulici, ve školce, na návštěvě, u stolu, v divadle, v restauraci i v hotelu.

Soutěže se může zúčastnit každý, kdo správně odpoví na tři soutěžní otázky umístěné níže, a zadá platný e-mail a vyplněný formulář odešle. Soutěž končí 5.5.2017. Následně vylosujeme ze správných odpovědí 3 výherce, z nichž každý obdrží jednu uvedenou knihu.

Hodně štěstí!
tým Vltava.cz
SOUTĚŽNÍ OTÁZKY:

1.) Co je to etiketa?

A) nauka o moralitě

B) pravidla společenského chování

C) sbírka nálepek

2.) Společensky významnější je

A) žena, starší, nadřízený

B) muž

C) dítě

3.) Autor knih byl tiskovým mluvčím prezidenta

A) Václava Havla

B) Václava Klause

C) Miloše Zemana


Účastí souhlasíte s použitím zadané e-mailo vé adresy k našim marketingovým účelům. S touto adresou budeme nakládat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb.

Soutěž je určena pouze pro soutěžící s doručovací adresou v České republice. Vyhrazujeme si právo na změny bez předchozího upozornění. Nárok na výhru není možné právně vymáhat.
c) HP TRONIC Zlín, spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena. All rights reserved.
Ochrana osobních dat - Obchodní podmínky a Doprava - Tel:
532 302 532 & Email:
info@vltava.cz
Vltava.cz - Čtěte, zaposlouchtjte se a objevujte
Powered by SmartShop.