Knihy: BeletrieDětskéMapy, průvodciNaučnéUčebnice VÍCE  Hudba: Rock / MetalPopDance / ElektronikaRůzné LP / CD / MCDVD / Blu-ray VÍCE
OCENĚNÉ tituly: Kniha "Jasno lepo podstín zhyna / BAUME SARA"
Hlavní strana > Informace o prodeji spotřebního zboží

Milí příznivci Vltavy.cz,

na konci roku 2016 jsme na našem webu Vltava.cz provedli významné změny. Náš internetový obchodní dům se stává úzce specializovaným e-shopem, který vám nově bude nabízet pouze knižní a hudební zboží.

Všechno ostatní se neztrácí. Svoji oblíbenou elektroniku, sportovní potřeby, parfémy a ostatní produkty naleznete na našem sesterském e-shopu www.kasa.cz, a to v širším a zajímavějším výběru s atraktivními obchodními akcemi. Přesvědčte se sami!
Proč to děláme?

Chceme vám na Vltava.cz nabídnout nový prostor, ve kterém můžete najít inspiraci, motivaci, setkat se s neobyčejnými příběhy, odpočinout si, nebo naopak vyzkoušet něco zcela nového. Každý týden tak na vás budou čekat žebříčky TOP knížek, hudební tipy, nové kategorie, recenze, soutěže i speciální akce. Chceme, aby se Vltava.cz stala místem, kde se vždy dozvíte něco nového, kde se vám bude líbit - zkrátka místo, kam se budete rádi vracet :-).

Zkuste to s námi, navštivte naše stránky www.vltava.cz, a načerpejte již teď inspiraci k blížícím se chladným podvečerům!

Váš tým Vltavy.cz

PS: Sdílejte s námi vaše tipy jak by nová Vltava.cz mohla fungovat!

PSS: Nebojte, na stránkách Vltavy.cz najdete i Harryho Pottera a podobné žádané tituly a alba :-)...

c) HP TRONIC Zlín, spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena. All rights reserved.
Ochrana osobních dat - Obchodní podmínky a Doprava - Tel:
532 302 532 & Email:
info@vltava.cz
Vltava.cz - Čtěte, zaposlouchtjte se a objevujte
Powered by SmartShop.